Lista startowa - Mały Piękny Zachód 201 km

1

Adamkiewicz Waldemar

1970

Krosno Odrzańskie

TEAM

2

Apiecionek Zdzisław

1963

Wolsztyn

OPEN

3

Beker Jan

1970

Szczecin

OPEN

4

Biel Andrzej

1959

Police

OPEN

5

Błoch Przemek

1979

Zielona Góra

OPEN

6

Bober Michal

1975

Bezrzecze

OPEN

7

Borówczak Rafał

1968

Wolsztyn

OPEN

8

Byczkowski Wacław

1953

Wałbrzych

OPEN

9

Chowaniec Wojciech

1988

Świebodzin

OPEN

10

Chwirot Sławomir

1966

Opalenica

OPEN

11

Cieślak Bartosz

1991

Leszno

OPEN

12

Dziurdz Jacek

1979

Drawsko Pomorskie

TEAM

13

Frąckowiak Waldemar

1962

Rewal

OPEN

14

Frąckowiak Mariusz

1987

Szczecin

OPEN

15

Gajtkowska Jolanta

1972

Szczecin

OPEN

16

Gapińska Ewa

1964

Szczecin

OPEN

17

Gapiński Tomasz

1959

Szczecin

OPEN

18

Grześkowiak Paweł

1973

Gorzów Wlkp.

OPEN

19

Heleniarz Zbigniew

1980

Police

OPEN

20

Ignaszewski Michał

1982

Radzyny

OPEN

21

Jagodziński Michał

1976

Rogoziniec

OPEN

22

Jankowsko Maciej

1960

Środa Wlkp.

OPEN

23

Jonak Maciej

1976

Drawsko Pomorskie

TEAM

24

Kalisz Bartek

1984

Wieleń

OPEN

25

Kamiński Wojciech

1981

Krosno Odrzańskie

OPEN

26

Kołodziejski Marian

1960

Dzierzoniów

OPEN

27

Koralewski Eugeniusz

1947

Wolsztyn

OPEN

28

Kram Andrzej

1965

Wołczkowo

OPEN

29

Krawczak Wojciech

1982

Szczecin

OPEN

30

Krysztofczyk Piotr

1978

Łódź

OPEN

31

Licznerski Paweł

1984

Lubicz Dolny

OPEN

32

Mazurek Artur

1977

Łobez

TEAM

33

Ochyl Szymon

1980

Jaworzno

OPEN

34

Pentela Mariusz

1973

Bezrzecze

OPEN

35

Prałat Robert

1975

Stary Tomyśl

OPEN

36

Pytel Arkadiusz

1971

Choszczno

OPEN

37

Regiński Paweł

1988

Zielona Góra

OPEN

38

Różański Sebastian

1997

Trzciel

OPEN

39

Slawinska Agata

1979

Szczecin

OPEN

40

Sordyl Łukasz

1991

Roczyny

OPEN

41

Stempińska Elżbieta

1964

Szczecin

OPEN

42

Stempiński Paweł

1989

Szczecin

OPEN

43

Stróżycki Jakub

1982

Cerekwica

OPEN

44

Szwed Kamil

1991

Krosno Odrzańskie

TEAM

45

Szycher Tomasz

1985

Żórawina

OPEN

46

Tide Kamil

1983

Bytnica

OPEN

47

Turas Piotr

1980

Brzeg

OPEN

48

Zawicki Mariusz

1979

Szczecin

OPEN

49

Żak Aleksandra

1986

Wolsztyn

OPEN

50

Żukowski Michał

1984

Drawsko Pomorskie

TEAM