Lista startowa - Piękny Zachód 501 km

1

Abrachamczyk Stanisław

1960

Jastrzebie-Zdroj

OPEN

2

Baranowski Tomasz

1957

Kozienice

OPEN

3

Bauta Zbigniew

1975

Kaszczor

OPEN

4

Bednarz Roman

1977

Szczecin

OPEN

5

Bętlewski Henryk

1966

Słupsk

SOLO

6

Biel Andrzej

1959

Police

OPEN

7

Birkos Szczepan

1957

Ruś

OPEN

8

Biskupski Kamil

1976

Warszawa

OPEN

9

Błaszczyk Bartosz

1984

Dołuje

TEAM

10

Bober Michał

1975

Bezrzecze

OPEN

11

Borówczak Rafał

1968

Wolsztyn

OPEN

12

Bryła Paweł

1980

Warzymice

TEAM

13

Cebulak Dariusz

1975

Trzebiatów

OPEN

14

Chwirot Sławomir

1966

Opalenica

OPEN

15

Cyganiak Adrian

1988

Gorzów Wielkopolski

OPEN

16

Dobies Bartosz

1984

Warlubie

OPEN

17

Dobraczyński Tomasz

1975

Piaseczno

OPEN

18

Fechner Krzysztof

1980

Zielona Góra

OPEN

19

Fijołek Krzysztof

1975

Police

OPEN

20

Flak Krzysztof

1981

Strzyżowice

SOLO

21

Frączkowski Albert

1975

Szczecin

SOLO

22

Gajtkowska Jolanta

1972

Szczecin

TEAM

23

Godlewski Dariusz

1962

Szczecin

TEAM

24

Górny Krzysztof

1969

Osiniec

OPEN

25

Górski Mateusz

1992

Kościan

OPEN

26

Grodź Artur

1984

Częstochowa

OPEN

27

Grzegorzewski Tomasz

1983

Szczecin

TEAM

28

Hamułka Krzysztof

1974

Koszalin

OPEN

29

Jeleń Rafał

1979

Koziegłowy K. Poznania

SOLO

30

Kabała Marcin

1987

Koszęcin

SOLO

31

Kaczmarek Michał

1984

Grodzisk Wielkopolski

OPEN

32

Kalisiak Grzegorz

1984

Mosina

OPEN

33

Kalisz Bartek

1984

Wieleń

SOLO

34

Kamiński Wojciech

1981

Krosno Odrzańskie

OPEN

35

Karkus Andrzej

1969

Swojczany

OPEN

36

Karłowski Marcin

1970

Częstochowa

OPEN

37

Karpińczyk Krzysztof

1960

Szczecin

TEAM

38

Karpiński Emil Andrzej

1990

Olsztyn

SOLO

39

Kiełczewski Adam

1970

Warszawa

OPEN

40

Kijak Przemysław

1982

Swarzędz

SOLO

41

Kilian Alina

1980

Bielsko-Biała

SOLO

42

Kiszczak Damian

1976

Szczecin

TEAM

43

Knaś Krzysztof

1968

Wrocław

OPEN

44

Kocemba Michał

1983

Dobrzykowice

OPEN

45

Koniak Jakub

1978

Jawor

OPEN

46

Koseska Anna

1984

Warszawa

SOLO

47

Kowal Grzegorz

1985

Świebodzice

SOLO

48

Kowalicki Bartosz

1987

Gorzów Wielkopolski

OPEN

49

Kowalik Tomasz

1977

Warszawa

OPEN

50

Kozanecka Renia

1975

Świdwin

OPEN

51

Kozłowska Katarzyna

1994

Zielona Góra

SOLO

52

Kruśliński Krzysztof

1974

Szczecin

TEAM

53

Krygier Justyna

1975

Koszalin

OPEN

54

Krysztofczyk Piotr

1978

Łódź

OPEN

55

Kubicki Marcin

1983

Wałbrzych

OPEN

56

Kuczmarz Edward

1952

Wrocław

OPEN

57

Kurczak Paweł

1967

Trzebnica

OPEN

58

Kurlapski Mariusz

1975

Świdwin

OPEN

59

Kurzydło Adam

1966

Legnica

SOLO

60

Leś Wojciech

1981

Kraków

OPEN

61

Leśniak Grzegorz

1974

Ostrów Wlkp.

SOLO

62

Lipczyński Krzysztof

1972

Warszawa

OPEN

63

Lubiński Zbigniew

1956

Świnoujście

OPEN

64

Łuczak Agnieszka

1982

Mierzyn

TEAM

65

Madzia Tomasz

1994

Łazy

OPEN

66

Marchewka Łukasz

1983

Kraków

OPEN

67

Marek Wiesław

1970

Bielsko-Biała

OPEN

68

Matysiak Dariusz

1978

Szczecin

TEAM

69

Naumowicz Jarosław

1976

Sulechów

OPEN

70

Nowak Justyna

1981

Grodzisk Wielkopolski

OPEN

71

Nowok Michał

1980

Bielsko-Biała

SOLO

72

Pająk Mateusz

1982

Wrocław

TEAM

73

Patyk Ireneusz

1970

Miechów

OPEN

74

Pentela Mariusz

1973

Bezrzecze

TEAM

75

Pieczka Paweł

1994

Godów

OPEN

76

Piedo Artur

1978

Radowo Małe

OPEN

77

Piekarska Aleksandra

1981

Opoczno

SOLO

78

Piekarski Zdzisław

1956

Opoczno

SOLO

79

Proczkowski Jarosław

1964

Szczecin

TEAM

80

Pryjomski Adam

1976

Bydgoszcz

OPEN

81

Rogóż Radosław

1975

Łoziska

SOLO

82

Rupiński Marek

1975

Szczecin

TEAM

83

Sałaciński Jakub

1988

Zielona Góra

OPEN

84

Sawicki Marek

1971

Nowa Sól

SOLO

85

Sielicki Paweł

1977

Kąty Wrocławskie

OPEN

86

Sierant Marcin

1974

Zielona Góra

OPEN

87

Sikorski Michal

1984

Walbrzych

OPEN

88

Simiński Ireneusz

1960

Świdnica (66-008)

OPEN

89

Skica Robert

1974

Kiełczów

OPEN

90

Skowron Marek

1983

Łęknica

OPEN

91

Smyczyński Bartosz

1973

Łęknica

OPEN

92

Spyra Tomasz

1970

Tarnów

OPEN

93

Sternal Piotr

1984

Drużyna

SOLO

94

Szczypek Jan

1958

Leczna

OPEN

95

Szeląg Michał

1980

Warszawa

SOLO

96

Szkudło Daniel

1975

Stargard

SOLO

97

Szućko Andrzej

1988

Szczecin

SOLO

98

Szyszka Rafał

1975

Kutno

SOLO

99

Świerczyński Maciej

1974

Milanówek

OPEN

100

Tercjak Andrzej

1971

Mikołajki

SOLO

101

Tide Kamil

1983

Bytnica

OPEN

102

Tomaszewski Damian

1980

Szczecin

TEAM

103

Truszkiewicz Mariusz

1967

Gryfino

SOLO

104

Tytko Jarosław

1967

Pszów

OPEN

105

Ulbrich Krzysztof

1977

Ostrów Wielkopolski

SOLO

106

Urbaniak Błażej

1978

Kórnik

TEAM

107

Urbańczyk Darek

1976

Warszawa

SOLO

108

Walkowiak Hubert

1977

Komorniki

TEAM

109

Wanat Rafał

1982

Gorzów Wielkopolski

SOLO

110

Wójcik Cezary

1990

Latoszyn

SOLO

111

Zając Wojciech

1988

Warszawa

OPEN

112

Zawicki Mariusz

1979

Szczecin

OPEN

113

Zębik Jarosław

1978

Częstochowa

OPEN

114

Zieleźny Grzegorz

1964

Pszów

OPEN

115

Żółkiewicz Adrian

1996

Zielona Góra

OPEN

116

Życiński Roman

1982

Szczecin

TEAM