Komunikat Techniczny

Ultramaratonu Piekny Zachód 2018

Listy Startowe

Grupy startowe 501 km Non Stop 09 czerwca Niesulice

grupa 1 start 08:00

563 Czesława Kruczkowska Open

583 Jan Parzybut Open

532 Marek Szeszko Open

522 Edward Radzikowski Open

521 Dariusz Chojnowski Open

514 Bartłomiej Ostrochalski Open

511 Krzysztof Kielas Open

575 Marcin Kołakowski Open

grupa   2 start 08:05

544 Radosław Maciaszczyk Open

536 Hubert Henszel Open

519 Grzegorz Szamrowicz Open

574 Malwina Dobrowolska Open

540 Marcin Krześniowski Open

542 Damian Tomaszewski Open

558 Bartosz Stachowiak Open

537 Łukasz Szczeszek Open

grupa 3 start 08:10

559 Radosław Łapiński Open

507 Janek Doroszkiewicz Open

510 Maciej Kucharczak Open

518 Wojciech Mizgalski Open

580 Krystyna Roszak Open

581 Michał Stempiński Open

566 Mateusz Danielski Open

567 Paweł Jóźwiak Open

grupa 4 start 08:15

503 Krzysztof Fechner Open

538 Marek Górecki Open

517 Marcin Stawański Open

592  Arkadiusz Mądry

547 Rafał Janik  Open

587 Mariusz  Ludkowski  Open

588 Urszula Ludkowska  Open

591 Krzysztof Urlich  Open

grupa 5 start 08:20

549 Paweł Dobrzyński Open

561 Maciej Baranowski Open

560 Dominik Hetman Open

568 Marcin Kubicki Open

558 Adrian Andrzejczyk OPen

529 Michał Trojnar Open

528 Piotr Klamecki Open

584 Jacek Smoliński  Open

572 Artur Reszel  Open

grupa 6 start 08:25

502 Paweł Wojciechowski Open

504 Jacek Ilmer Open

516 Zbigniew Bączkiewicz Open

539 Adrian Żółkiewicz Open

530 Dariusz Ryszka Open

550 Sławomir Mazur Open

590 Ryszard Herc  Open

551 Paweł Sielicki Open

585 Bartek Kalisz Open

grupa 7 start 08:30

508 Tomasz Gapiński Open

509 Ewa Gapińska Open

534 Dorota Grzelak Open

535 Karol Pazera Open

515 Iwona Jankowska Open

512 Eugeniusz Koralewski Open

552 Dariusz Godlewski Open

571 Aleksandra Piekarska Open

589 Krzysztof Karpińczyk   Open

grupa 8 start 08:35

577 Zbigniew Lubiński Open

545 Sławomir Bem Open

546 Jan Nawrot Open

553 Bartosz Smyczyński Open

576 Małgorzata Nowak Open

573 Albert Frączkowski Open

541 Daniel Michałowski Open

533 Mirosław Czapliński Open

582 Artur Szunejko Open

grupa 9  start 08:40

556 Marcin Siniarski Solo

557 Mariusz Truszkiewicz Solo

569 Michał Sarniak Solo

501 Arkadiusz Robak Solo

526 Maciej Blimel Solo

523 Cezary Chądzyński Solo

527 Dariusz Sojka  Solo

Grupa 10 start 08:45

524 Piotr Walorski Solo

543 Krzysztof Kurdej Solo

505 Krzysztof Bazelak Solo

513 Andrzej Biel  Solo

586 Piotr Bajerowicz Solo

520 Mateusz Ostapczuk  Solo

562 Paul Albaek  Solo

593 Łukasz Pyfel   Solo

grupa 11 start 08:50

554 Tomasz Stadnik TEAM-2

555 Michał Miazgowski TEAM -2

grupa 12 start 08:55

578 Jarosław Baj TEAM - 2

579 Tomasz Rogala TEAM – 2

Grupa 13 start  10 :00

ST 1 506 Lech Przybylski Open

ST 1 564 Grzegorz Geisler Open

ST 1 565 Marcin Bartoszewski Open

ST 2 570 Piotr Sliski Open

ST 2 525 Sławomir Sokołowski Open

ST 3 531 Sebastian Ciemnoczołowski Open

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupy Startowe 1901 km Non Stop 06 czerwca Niesulice

 Grupa  Open  start 08:00

917 Artur Piedo Open

913 Marek Zadworny Open

916 Paweł Walerczyk Open

Grupa 2 Solo start wspólny  08:05

901 Darek Urbańczyk Solo

902 Konrad Adkonis Solo

903 Zdzisław Piekarski Solo

904 Pawerł Sojecki Solo

905 Karol Wróblewski Solo

906 Tomek Kaczmarek Solo

907 Jarosław Kędziorek Solo

908 Zdzisław Kalinowski Solo

Grupa 3 Solo Start wspólny 08:10

909 Adam Kałużny Solo

918 Jacek Kozioł Solo

910 Ireneusz Szymocha Solo

911 Dariusz Janeczek Solo

912 Agata Wójcikiewicz Solo

915 Witold Kawa Solo

914 Wojtek J.Gubała Solo

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa Startowa 1001 km Non Stop ... 08 czerwca Niesulice

Grupa  1 Open   start   08:00

102 Jerzy Królikowski Open

103 Jerzy Pikuła Open

104 Mirosław Kabat Open

105 Krzysztof Knaś Open

106 Piotr Krysztofczyk Open

108 Bronisław Łazanowski Open

Grupa 2 Open start 08:05

101 Rafał Trawa

107 Marcin Trzaska Open

109 Marian Kołodziejski Open

110 Zbigniew Kreft Open

111 Edward Kuczmarz Open

116 Jacek Cendrowski Open

Grupa 3 Solo Start wspólny 08:10

112 Kosma Szafraniak Solo

115 Stanisław Piórkowski Solo

 

Baza Maratonu

.. Baza Maratonu Piękny Zachód jest zlokalizowana w Ośrodku Wypoczynkowym IRENA w Niesulicach położonym w pięknym sosnowym lesie bezpośrednio przy Jeziorze Niesłysz.
Jest to miejsce gdzie znajdą się :
1.Biuro Maratonu 

2.Odprawa Techniczna

 3.Noclegi 

4.Pole Namiotowe 

 

Tutaj odbędzie się spotkanie przy kolacyjnym stole na koszt organizatorów.  

Tutaj także gwarantujemy wszystkim zawodnikom oraz osobą towarzyszącym  noclegi - płatne  płatne na miejscu .Zgłoszenie udziału w maratonie jest równoznaczne z  możliwością rezerwacji i wówczas prosimy o potwierdzenie droga mailową na mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub bezpośrednio w ośrodku . 
 
Tutaj również istnieje możliwość skorzystania  ze śniadania w systemie bufetu szwedzkiego w cenie 15 PLN / osoba .- po uprzednim zgłoszeniu .
 
 
 
Start i Meta  -  OW Irena Niesulice  dla 501 km ,1001 km ,1901 km .