Grupy startowe Mały Piękny Zachód 201 km - 2021 rok

 

Grupa 1 - Godzina 8:00
Nazwisko Imię Kat Numer
Gapińska Ewa OPEN 1
Gapiński Tomasz OPEN 2
Koralewski Eugeniusz OPEN 3
Byczkowski Wacław OPEN 4
Ziemiński Edward OPEN 5
Kurzydło Adam OPEN 6
       
Grupa 2 - Godzina 8:05
Nazwisko Imię Kat Numer
Adamkiewicz Waldemar OPEN 7
Tide Kamil OPEN 8
Farbiszewski Daniel OPEN 9
Flaum Radosław OPEN 10
Bogdanowicz Patryk OPEN 11
Oryniak Orest OPEN 12
       
Grupa 3 - Godzina 8:10
Nazwisko Imię Kat Numer
Stempińska Elżbieta OPEN 13
Stempiński Paweł OPEN 14
Kozłowska Renata OPEN 15
Kozłowski Konrad OPEN 16
Beker Jan OPEN 17
Sławińska Agata OPEN 18
Gajtkowska Jolanta OPEN 81
       
Grupa 4 - Godzina 8:15
Nazwisko Imię Kat Numer
Wojtyła Aneta OPEN 19
Banasik Dorota OPEN 20
Pieróg Aga OPEN 21
Rogóż Elżbieta OPEN 22
Zoga Paweł OPEN 23
Snuszka Łukasz OPEN 24
       
Grupa 5 - Godzina 8:20
Nazwisko Imię Kat Numer
Biel Andrzej OPEN 25
Bober Michał OPEN 26
Heleniarz Zbigniew OPEN 27
Kubicka Małgorzata OPEN 28
Kuczmarz Edward OPEN 29
Chwirot Sławomir OPEN 30
       
Grupa 6 - Godzina 8:25
Nazwisko Imię Kat Numer
Borówczak Rafał OPEN 31
Kubaś Krzysztof OPEN 32
Kmiecik Marek OPEN 33
Żak Aleksandra OPEN 34
Brożyna Bogusław OPEN 35
Grześkowiak Paweł OPEN 36
Paluszyński Andrzej OPEN 58
       
Grupa 7 - Godzina 8:30
Nazwisko Imię Kat Numer
Mazurek Artur OPEN 37
Sobolewski Krzysztof OPEN 38
Żurowski Marcin OPEN 39
Stachiewicz Dominik OPEN 40
Kram Andrzej OPEN 41
Krysztofczyk Piotr OPEN 42
       
Grupa 8 - Godzina 8:35
Nazwisko Imię Kat Numer
Czapliński Mirosław OPEN 43
Janik Rafał OPEN 44
Pytel Arkadiusz OPEN 45
Kalisz Bartek OPEN 46
Stasiak Piotr OPEN 47
Sałaciński Jakub OPEN 48
       
Grupa 9 - Godzina 8:40
Nazwisko Imię Kat Numer
Bednarz Roman OPEN 49
Frąckowiak Waldemar OPEN 50
Jagodziński Michał OPEN 51
Piątkowski Janusz OPEN 52
Sikora Krzysztof OPEN 53
Przybylski Dariusz OPEN 54
Frąckowiak Mariusz OPEN 76
       
Grupa 10 - Godzina 8:45
Nazwisko Imię Kat Numer
Simiński Ireneusz OPEN 55
Tyczyński Witold OPEN 56
Duszyński Kazimierz OPEN 57
Naumowicz Jarosław OPEN 59
Szwed Kamil OPEN 89
Kurczak Paweł OPEN 91
       
Grupa 11 - Godzina 8:50
Nazwisko Imię Kat Numer
Wierzbicki Marcin OPEN 61
Talarowski Olaf OPEN 62
Stencel Tomasz OPEN 63
Zawicki Mariusz OPEN 60
Krawczak Wojciech OPEN 65
Turas Piotr OPEN 66
       
Grupa 12 - Godzina 8:55
Nazwisko Imię Kat Numer
Krakowiak Patryk OPEN 67
Lewandowski Michał OPEN 68
Porządny Sebastian OPEN 69
Kuca Mariusz OPEN 70
Ignaszewski Michał OPEN 71
Stróżycki Jakub OPEN 72
       
Grupa 13 - Godzina 9:00
Nazwisko Imię Kat Numer
Różański Sebastian OPEN 73
Szycher Tomasz OPEN 74
Pentela Mariusz OPEN 75
Czerwiński Maciej OPEN 77
Chudziński Łukasz OPEN 78
       
Grupa 14 - Godzina 9:05
Nazwisko Imię Kat Numer
Filipienko Wioleta OPEN 79
Matejczuk Agata OPEN 80
Matysiak Dariusz OPEN 82
Matysiak Krzysztof OPEN 83
Rogóż Radosław OPEN 84
Pikuła Damian OPEN 92
       
Grupa 15 - Godzina 9:10
Nazwisko Imię Kat Numer
Fechner Krzysztof OPEN 85
Pieczka Paweł OPEN 86
Barylak Piotr OPEN 87
Żółkiewicz Adrian OPEN 88
Kamiński Wojciech OPEN 64
Sierant Marcin OPEN 90