Wyniki 2021

 Wyniki "Piękny Zachód - Huzar Cup 501 km Non Stop" - rok 2021

 

Pozycja Numer Imię Nazwisko Punkt kontrolny Łączny czas Kategoria Miejsce w kategorii
1 161 Michał Nowok 09. Meta (551km) 17:49:01 SOLO 1
2 151 Cezary Wójcik 09. Meta (551km) 18:20:01 SOLO 2
3 1 Pawel Pieczka 09. Meta (551km) 18:34:00 OPEN 1
4 2 Adrian Żółkiewicz 09. Meta (551km) 18:34:00 OPEN 2
5 23 Krzysztof Fechner 09. Meta (551km) 19:26:00 OPEN 3
6 131 Marek Rupiński 09. Meta (551km) 19:26:00 OPEN 4
7 68 Marcin Sierant 09. Meta (551km) 19:31:00 OPEN 5
8 152 Przemysław Kijak 09. Meta (551km) 19:45:48 SOLO 3
9 162 Krzysztof Flak 09. Meta (551km) 19:53:41 SOLO 4
10 33 Wojciech Kamiński 09. Meta (551km) 20:00:34 OPEN 6
11 156 Radosław Rogóż 09. Meta (551km) 20:02:14 SOLO 5
12 11 Tomasz Kowalik 09. Meta (551km) 20:20:38 OPEN 7
13 137 Bartosz Błaszczyk 09. Meta (551km) 20:22:47 OPEN 8
14 135 Paweł Bryła 09. Meta (551km) 20:22:55 OPEN 9
15 136 Roman Życiński 09. Meta (551km) 20:22:55 OPEN 10
16 34 Łukasz Marchewka 09. Meta (551km) 21:09:31 OPEN 11
17 164 Henryk Bętlewski 09. Meta (551km) 21:22:39 SOLO 6
18 173 Grzegorz Kowal 09. Meta (551km) 21:35:35 SOLO 7
19 61 Jakub Koniak 09. Meta (551km) 22:15:46 OPEN 12
20 65 Kamil Tide 09. Meta (551km) 22:29:57 OPEN 13
21 153 Rafał Szyszka 09. Meta (551km) 22:46:59 SOLO 8
22 24 Zbigniew Bauta 09. Meta (551km) 22:58:44 OPEN 14
23 59 Mateusz Górski 09. Meta (551km) 23:26:57 OPEN 15
24 167 Piotr Sternal 09. Meta (551km) 23:28:42 SOLO 9
25 163 Dariusz Urbańczyk 09. Meta (551km) 23:37:53 SOLO 10
26 35 Artur Grodź 09. Meta (551km) 23:50:31 OPEN 16
27 13 Sławomir Chwirot 09. Meta (551km) 23:52:49 OPEN 17
28 50 Tomasz Madzia 09. Meta (551km) 23:55:43 OPEN 18
29 64 Michał Sikorski 09. Meta (551km) 24:00:47 OPEN 19
30 63 Michał Bober 09. Meta (551km) 24:14:10 OPEN 20
31 47 Andrzej Biel 09. Meta (551km) 24:14:46 OPEN 21
32 177 Daniel Szkudło 09. Meta (551km) 24:15:39 SOLO 11
33 178 Andrzej Szućko 09. Meta (551km) 24:19:01 SOLO 12
34 19 Jan Szczypek 09. Meta (551km) 24:19:40 OPEN 22
35 22 Adam Pryjomski 09. Meta (551km) 24:19:58 OPEN 23
36 15 Dariusz Cebulak 09. Meta (551km) 24:24:37 OPEN 24
37 18 Wiesław Marek 09. Meta (551km) 24:24:43 OPEN 25
38 17 Tomasz Dobraczyński 09. Meta (551km) 24:25:48 OPEN 26
39 171 Andrzej Tercjak 09. Meta (551km) 24:25:57 SOLO 13
40 3 Krzysztof Fijołek 09. Meta (551km) 24:34:37 OPEN 27
41 60 Adrian Cyganiak 09. Meta (551km) 24:34:39 OPEN 28
42 4 Tomasz Spyra 09. Meta (551km) 24:34:41 OPEN 29
43 165 Krzysztof Ulbrich 09. Meta (551km) 24:43:58 SOLO 14
44 53 Renia Kozanecka 09. Meta (551km) 24:45:49 OPEN-K 1
45 38 Rafał Borówczak 09. Meta (551km) 24:51:51 OPEN 30
46 39 Roman Bednarz 09. Meta (551km) 24:51:53 OPEN 31
47 25 Mariusz Kurlapski 09. Meta (551km) 25:01:59 OPEN 32
48 168 Bartek Kalisz 09. Meta (551km) 25:10:00 SOLO 15
49 9 Edward Kuczmarz 09. Meta (551km) 25:15:41 OPEN 33
50 10 Zbigniew Lubiński 09. Meta (551km) 25:16:50 OPEN 34
51 6 Szczepan Birkos 09. Meta (551km) 25:17:39 OPEN 35
52 5 Paweł Kurczak 09. Meta (551km) 25:20:40 OPEN 36
53 159 Marcin Kabała 09. Meta (551km) 25:27:45 SOLO 16
54 166 Alina Kilian 09. Meta (551km) 25:45:53 SOLO-K 1
55 172 Rafał Wanat 09. Meta (551km) 25:48:37 SOLO 17
56 169 Emil Andrzej Karpiński 09. Meta (551km) 26:22:42 SOLO 18
57 130 Dariusz Matysiak 09. Meta (551km) 26:25:47 OPEN 37
58 129 Damian Kiszczak 09. Meta (551km) 26:25:55 OPEN 38
59 126 Jolanta Gajtkowska 09. Meta (551km) 26:25:59 OPEN-K 2
60 122 Agnieszka Łuczak 09. Meta (551km) 26:30:35 OPEN-K 3
61 125 Damian Tomaszewski 09. Meta (551km) 26:30:37 OPEN 39
62 121 Krzysztof Kruśliński 09. Meta (551km) 26:30:38 OPEN 40
63 124 Jarosław Proczkowski 09. Meta (551km) 26:30:52 OPEN 41
64 120 Tomasz Grzegorzewski 09. Meta (551km) 26:30:54 OPEN 42
65 7 Stanisław Abrachamczyk 09. Meta (551km) 26:37:34 OPEN 43
66 175 Adam Kurzydło 09. Meta (551km) 26:44:48 SOLO 19
67 20 Kamil Biskupski 09. Meta (551km) 27:10:37 OPEN 44
68 29 Paweł Sielicki 09. Meta (551km) 27:47:46 OPEN 45
69 49 Bartosz Dobies 09. Meta (551km) 27:49:31 OPEN 46
70 176 Grzegorz Leśniak 09. Meta (551km) 28:01:01 SOLO 20
71 62 Bartosz Kowalicki 09. Meta (551km) 28:29:31 OPEN 47
72 132 Mateusz Pająk 09. Meta (551km) 28:42:46 OPEN 48
73 133 Hubert Walkowiak 09. Meta (551km) 28:43:46 OPEN 49
74 170 Katarzyna Kozłowska 09. Meta (551km) 28:56:45 SOLO-K 2
75 8 Tomasz Baranowski 09. Meta (551km) 29:05:41 OPEN 50
76 52 Maciej Świerczyński 09. Meta (551km) 29:07:49 OPEN 51
77 37 Adam Kiełczewski 09. Meta (551km) 29:18:57 OPEN 52
78 56 Justyna Nowak 09. Meta (551km) 29:22:48 OPEN-K 4
79 55 Michał Kaczmarek 09. Meta (551km) 29:22:56 OPEN 53
80 174 Rafał Jeleń 09. Meta (551km) 29:29:34 SOLO 21
81 44 Justyna Krygier 09. Meta (551km) 29:34:32 OPEN-K 5
82 45 Artur Piedo 09. Meta (551km) 29:34:57 OPEN 54
83 28 Krzysztof Hamułka 09. Meta (551km) 29:39:50 OPEN 55
84 180 Anna Koseska 09. Meta (551km) 29:54:44 SOLO-K 3
85 67 Michał Kocemba 09. Meta (551km) 30:05:33 OPEN 56
86 179 Albert Frączkowski 09. Meta (551km) 30:11:33 SOLO 22
87 66 Grzegorz Kalisiak 09. Meta (551km) 30:12:58 OPEN 57
88 154 Zdzisław Piekarski 09. Meta (551km) 30:30:57 SOLO 23
89 158 Aleksandra Piekarska 09. Meta (551km) 30:38:42 SOLO-K 4
90 21 Andrzej Karkus 09. Meta (551km) 31:11:53 OPEN 58
91 42 Jarosław Tytko 09. Meta (551km) 31:26:59 OPEN 59
92 43 Grzegorz Zieleźny 09. Meta (551km) 31:27:56 OPEN 60
93 54 Marek Skowron 09. Meta (551km) 31:30:54 OPEN 61
94 48 Wojciech Leś 09. Meta (551km) 31:35:54 OPEN 62
95 57 Krzysztof Górny 09. Meta (551km) 31:48:31 OPEN 63
96 27 Bartosz Smyczyński 09. Meta (551km) 31:50:43 OPEN 64
97 26 Ireneusz Patyk 09. Meta (551km) 31:50:54 OPEN 65
98 127 Dariusz Godlewski 09. Meta (551km) 31:51:49 OPEN 66
99 123 Mariusz Pentela 09. Meta (551km) 31:56:55 OPEN 67
100 14 Marcin Karłowski 09. Meta (551km) 32:28:51 OPEN 68
101 40 Jarosław Naumowicz 09. Meta (551km) 32:48:54 OPEN 69
102 41 Ireneusz Simiński 09. Meta (551km) 32:51:55 OPEN 70
103 16 Jaroslaw Zębik 09. Meta (551km) 32:59:35 OPEN 71
104 46 Krzysztof Knaś 09. Meta (551km) 34:58:32 OPEN 72
105 12 Marcin Kubicki 05. DPK Jarkowice (280km) DNF - -
106 30 Piotr Krysztofczyk 05. DPK Jarkowice (280km) DNF - -
107 32 Wojciech Zając 05. DPK Jarkowice (280km) DNF - -
108 128 Krzysztof Karpińczyk 05. DPK Jarkowice (280km) DNF - -
109 36 Krzysztof Lipczyński 04. PK Kaczorów (239km) DNF - -
110 134 Błażej Urbaniak 04. PK Kaczorów (239km) DNF - -
111 155 Michał Szeląg 03. PK Dąbrowa B. (155km) DNF - -
112 160 Mariusz Truszkiewicz 03. PK Dąbrowa B. (155km) DNF - -
113 31 Jakub Sałaciński 01. Start (00km) DNS - -
114 51 Robert Skica 01. Start (00km) DNS - -
115 58 Mariusz Zawicki 01. Start (00km) DNS - -
116 157 Marek Sawicki 01. Start (00km) DNS - -


 
Wyniki "Mały Piękny Zachód - Huzar Cup 201 km Non Stop" - rok 2021 

Pozycja Numer Imię Nazwisko Punkt kontrolny Łączny czas
1 88 Adrian Żółkiewicz
08. Meta (289km)
08:47:23
2 85 Krzysztof Fechner
08. Meta (289km)
08:47:33
3 87 Piotr Barylak
08. Meta (289km)
09:01:42
4 84 Radosław Rogóż
08. Meta (289km)
09:02:48
5 73 Sebastian Różański
08. Meta (289km)
09:11:03
6 64 Wojciech Kamiński
08. Meta (289km)
09:14:43
7 72 Jakub Stróżycki
08. Meta (289km)
09:14:49
8 83 Krzysztof Matysiak
08. Meta (289km)
09:19:44
9 82 Dariusz Matysiak
08. Meta (289km)
09:19:58
10 9 Daniel Farbiszewski
08. Meta (289km)
09:33:00
11 10 Radosław Flaum
08. Meta (289km)
09:33:00
12 27 Zbigniew Heleniarz
08. Meta (289km)
09:37:20
13 44 Rafał Janik
08. Meta (289km)
09:50:03
14 24 Łukasz Snuszka
08. Meta (289km)
09:50:15
15 77 Maciej Czerwiński
08. Meta (289km)
09:58:58
16 32 Krzysztof Kubaś
08. Meta (289km)
09:59:03
17 34 Aleksandra Żak
08. Meta (289km)
09:59:51
18 7 Waldemar Adamkiewicz
08. Meta (289km)
10:00:31
19 8 Kamil Tide
08. Meta (289km)
10:00:41
20 4 Wacław Byczkowski
08. Meta (289km)
10:07:46
21 89 Kamil Szwed
08. Meta (289km)
10:16:37
22 26 Michał Bober
08. Meta (289km)
10:28:53
23 49 Roman Bednarz
08. Meta (289km)
10:30:00
24 25 Andrzej Biel
08. Meta (289km)
10:41:45
25 57 Kazimierz Duszyński
08. Meta (289km)
10:41:46
26 28 Małgorzata Kubicka
08. Meta (289km)
10:41:49
27 91 Paweł Kurczak
08. Meta (289km)
10:42:04
28 35 Bogusław Brożyna
08. Meta (289km)
10:44:35
29 46 Bartek Kalisz
08. Meta (289km)
10:46:51
30 58 Andrzej Paluszyński
08. Meta (289km)
10:56:45
31 80 Agata Matejczuk
08. Meta (289km)
11:15:34
32 92 Damian Pikuła
08. Meta (289km)
11:15:59
33 18 Agata Sławińska
08. Meta (289km)
11:16:54
34 17 Jan Beker
08. Meta (289km)
11:16:57
35 81 Jolanta Gajtkowska
08. Meta (289km)
11:17:03
36 31 Rafał Borówczak
08. Meta (289km)
11:17:35
37 33 Marek Kmiecik
08. Meta (289km)
11:18:02
38 6 Adam Kurzydło
08. Meta (289km)
11:22:51
39 66 Piotr Turas
08. Meta (289km)
11:27:38
40 38 Krzysztof Sobolewski
08. Meta (289km)
11:27:41
41 45 Arkadiusz Pytel
08. Meta (289km)
11:31:56
42 36 Paweł Grześkowiak
08. Meta (289km)
11:33:59
43 16 Konrad Kozłowski
08. Meta (289km)
11:50:03
44 11 Patryk Bogdanowicz
08. Meta (289km)
11:52:42
45 70 Mariusz Kuca
08. Meta (289km)
11:52:54
46 12 Orest Oryniak
08. Meta (289km)
11:52:59
47 29 Edward Kuczmarz
08. Meta (289km)
11:54:00
48 30 Sławomir Chwirot
08. Meta (289km)
11:54:17
49 5 Edward Ziemiński
08. Meta (289km)
12:14:48
50 47 Piotr Stasiak
08. Meta (289km)
12:16:42
51 69 Sebastian Porządny
08. Meta (289km)
12:18:37
52 78 Łukasz Chudziński
08. Meta (289km)
12:19:42
53 74 Tomasz Szycher
08. Meta (289km)
12:19:52
54 60 Mariusz Zawidcki
08. Meta (289km)
12:21:40
55 65 Wojciech Krawczak
08. Meta (289km)
12:21:52
56 67 Patryk Krakowiak
08. Meta (289km)
12:45:57
57 71 Michał Ignaszewski
08. Meta (289km)
12:46:02
58 68 Michał Lewandowski
08. Meta (289km)
12:46:40
59 62 Olaf Talarowski
08. Meta (289km)
12:52:36
60 63 Tomasz Stencel
08. Meta (289km)
13:02:52
61 22 Elżbieta Rogóż
08. Meta (289km)
13:12:46
62 19 Aneta Wojtyła
08. Meta (289km)
13:12:55
63 21 Aga Pieróg
08. Meta (289km)
13:13:04
64 20 Dorota Banasik
08. Meta (289km)
13:13:43
65 51 Michał Jagodziński
08. Meta (289km)
13:28:58
66 53 Krzysztof Sikora
08. Meta (289km)
13:29:38
67 55 Ireneusz Simiński
08. Meta (289km)
13:45:52
68 59 Jarosław Naumowicz
08. Meta (289km)
13:45:57
69 52 Janusz Piątkowski
08. Meta (289km)
14:09:50
70 75 Mariusz Pentela
08. Meta (289km)
14:09:50
71 37 Artur Mazurek
08. Meta (289km)
14:17:49
72 41 Andrzej Kram
08. Meta (289km)
14:17:50
73 15 Renata Kozłowska
08. Meta (289km)
14:29:49
74 42 Piotr Krysztofczyk 08. Meta (289km) 15:12:47
75 13 Elżbieta Stempińska 05. PK Prusim (204km) DNF
76 14 Paweł Stempiński 05. PK Prusim (204km) DNF
77 23 Paweł Zoga 03. PK Sieraków (91km) DNF
78 40 Dominik Stachiewicz 03. PK Sieraków (91km) DNF
79 50 Waldemar Frąckowiak 02. PK Pszczew (52km) DNF
80 76 Mariusz Frąckowiak 02. PK Pszczew (52km) DNF
81 1 Ewa Gapinska 01. Start (00km) DNS
82 2 Tomasz Gapinski 01. Start (00km) DNS
83 3 Eugeniusz Koralewski 01. Start (00km) DNS
84 39 Marcin Żurowski 01. Start (00km) DNS
85 43 Mirosław Czapliński 01. Start (00km) DNS
86 48 Jakub Sałaciński 01. Start (00km) DNS
87 54 Dariusz Przybylski 01. Start (00km) DNS
88 56 Witold  Tyczyński 01. Start (00km) DNS
89 61 Marcin Wierzbicki 01. Start (00km) DNS
90 79 Wioleta  Filipienko 01. Start (00km) DNS
91 86 Pawel Pieczka 01. Start (00km) DNS
92 90 Marcin Sierant 01. Start (00km) DNS

 

 

Pozycja Numer Imię Nazwisko Punkt kontrolny Łączny czas
1 161 Michał Nowok
09. Meta (551km)
17:49:01
2 151 Cezary Wójcik
09. Meta (551km)
18:20:01
3 1 Pawel Pieczka
09. Meta (551km)
18:34:00
4 2 Adrian Żółkiewicz
09. Meta (551km)
18:34:00
5 23 Krzysztof Fechner
09. Meta (551km)
19:26:00
6 131 Marek Rupiński
09. Meta (551km)
19:26:00
7 68 Marcin Sierant
09. Meta (551km)
19:31:00
8 152 Przemysław Kijak
09. Meta (551km)
19:45:48
9 162 Krzysztof Flak
09. Meta (551km)
19:53:41
10 33 Wojciech Kamiński
09. Meta (551km)
20:00:34
11 156 Radosław Rogóż
09. Meta (551km)
20:02:14
12 11 Tomasz Kowalik
09. Meta (551km)
20:20:38
13 137 Bartosz Błaszczyk
09. Meta (551km)
20:22:47
14 135 Paweł Bryła
09. Meta (551km)
20:22:55
15 136 Roman Życiński
09. Meta (551km)
20:22:55
16 34 Łukasz Marchewka
09. Meta (551km)
21:09:31
17 164 Henryk Bętlewski
09. Meta (551km)
21:22:39
18 173 Grzegorz Kowal
09. Meta (551km)
21:35:35
19 61 Jakub Koniak
09. Meta (551km)
22:15:46
20 65 Kamil Tide
09. Meta (551km)
22:29:57
21 153 Rafał Szyszka
09. Meta (551km)
22:46:59
22 24 Zbigniew Bauta
09. Meta (551km)
22:58:44
23 59 Mateusz Górski
09. Meta (551km)
23:26:57
24 167 Piotr Sternal
09. Meta (551km)
23:28:42
25 163 Dariusz Urbańczyk
09. Meta (551km)
23:37:53
26 35 Artur Grodź
09. Meta (551km)
23:50:31
27 13 Sławomir Chwirot
09. Meta (551km)
23:52:49
28 50 Tomasz Madzia
09. Meta (551km)
23:55:43
29 64 Michał Sikorski
09. Meta (551km)
24:00:47
30 63 Michał Bober
09. Meta (551km)
24:14:10
31 47 Andrzej Biel
09. Meta (551km)
24:14:46
32 177 Daniel Szkudło
09. Meta (551km)
24:15:39
33 178 Andrzej Szućko
09. Meta (551km)
24:19:01
34 19 Jan Szczypek
09. Meta (551km)
24:19:40
35 22 Adam Pryjomski
09. Meta (551km)
24:19:58
36 15 Dariusz Cebulak
09. Meta (551km)
24:24:37
37 18 Wiesław Marek
09. Meta (551km)
24:24:43
38 17 Tomasz Dobraczyński
09. Meta (551km)
24:25:48
39 171 Andrzej Tercjak
09. Meta (551km)
24:25:57
40 3 Krzysztof Fijołek
09. Meta (551km)
24:34:37
41 60 Adrian Cyganiak
09. Meta (551km)
24:34:39
42 4 Tomasz Spyra
09. Meta (551km)
24:34:41
43 165 Krzysztof Ulbrich
09. Meta (551km)
24:43:58
44 53 Renia Kozanecka
09. Meta (551km)
24:45:49
45 38 Rafał Borówczak
09. Meta (551km)
24:51:51
46 39 Roman Bednarz
09. Meta (551km)
24:51:53
47 25 Mariusz Kurlapski
09. Meta (551km)
25:01:59
48 168 Bartek Kalisz
09. Meta (551km)
25:10:00
49 9 Edward Kuczmarz
09. Meta (551km)
25:15:41
50 10 Zbigniew Lubiński
09. Meta (551km)
25:16:50
51 6 Szczepan Birkos
09. Meta (551km)
25:17:39
52 5 Paweł Kurczak
09. Meta (551km)
25:20:40
53 159 Marcin Kabała
09. Meta (551km)
25:27:45
54 166 Alina Kilian
09. Meta (551km)
25:45:53
55 172 Rafał Wanat
09. Meta (551km)
25:48:37
56 169 Emil Andrzej Karpiński
09. Meta (551km)
26:22:42
57 130 Dariusz Matysiak
09. Meta (551km)
26:25:47
58 129 Damian Kiszczak
09. Meta (551km)
26:25:55
59 126 Jolanta Gajtkowska
09. Meta (551km)
26:25:59
60 122 Agnieszka Łuczak
09. Meta (551km)
26:30:35
61 125 Damian Tomaszewski
09. Meta (551km)
26:30:37
62 121 Krzysztof Kruśliński
09. Meta (551km)
26:30:38
63 124 Jarosław Proczkowski
09. Meta (551km)
26:30:52
64 120 Tomasz Grzegorzewski
09. Meta (551km)
26:30:54
65 7 Stanisław Abrachamczyk
09. Meta (551km)
26:37:34
66 175 Adam Kurzydło
09. Meta (551km)
26:44:48
67 20 Kamil Biskupski
09. Meta (551km)
27:10:37
68 29 Paweł Sielicki
09. Meta (551km)
27:47:46
69 49 Bartosz Dobies
09. Meta (551km)
27:49:31
70 176 Grzegorz Leśniak
09. Meta (551km)
28:01:01
71 62 Bartosz Kowalicki
09. Meta (551km)
28:29:31
72 132 Mateusz Pająk
09. Meta (551km)
28:42:46
73 133 Hubert Walkowiak
09. Meta (551km)
28:43:46
74 170 Katarzyna Kozłowska
09. Meta (551km)
28:56:45
75 8 Tomasz Baranowski
09. Meta (551km)
29:05:41
76 52 Maciej Świerczyński
09. Meta (551km)
29:07:49
77 37 Adam Kiełczewski
09. Meta (551km)
29:18:57
78 56 Justyna Nowak
09. Meta (551km)
29:22:48
79 55 Michał Kaczmarek
09. Meta (551km)
29:22:56
80 174 Rafał Jeleń
09. Meta (551km)
29:29:34
81 44 Justyna Krygier
09. Meta (551km)
29:34:32
82 45 Artur Piedo
09. Meta (551km)
29:34:57
83 28 Krzysztof Hamułka
09. Meta (551km)
29:39:50
84 180 Anna Koseska
09. Meta (551km)
29:54:44
85 67 Michał Kocemba
09. Meta (551km)
30:05:33
86 179 Albert Frączkowski
09. Meta (551km)
30:11:33
87 66 Grzegorz Kalisiak
09. Meta (551km)
30:12:58
88 154 Zdzisław Piekarski
09. Meta (551km)
30:30:57
89 158 Aleksandra Piekarska
09. Meta (551km)
30:38:42
90 21 Andrzej Karkus
09. Meta (551km)
31:11:53
91 42 Jarosław Tytko
09. Meta (551km)
31:26:59
92 43 Grzegorz Zieleźny
09. Meta (551km)
31:27:56
93 54 Marek Skowron
09. Meta (551km)
31:30:54
94 48 Wojciech Leś
09. Meta (551km)
31:35:54
95 57 Krzysztof Górny
09. Meta (551km)
31:48:31
96 27 Bartosz Smyczyński
09. Meta (551km)
31:50:43
97 26 Ireneusz Patyk
09. Meta (551km)
31:50:54
98 127 Dariusz Godlewski
09. Meta (551km)
31:51:49
99 123 Mariusz Pentela
09. Meta (551km)
31:56:55
100 14 Marcin Karłowski
09. Meta (551km)
32:28:51
101 40 Jarosław Naumowicz
09. Meta (551km)
32:48:54
102 41 Ireneusz Simiński
09. Meta (551km)
32:51:55
103 16 Jaroslaw Zębik
09. Meta (551km)
32:59:35
104 46 Krzysztof Knaś
09. Meta (551km)
34:58:32
105 12 Marcin Kubicki 05. DPK Jarkowice (280km) DNF
106 30 Piotr Krysztofczyk 05. DPK Jarkowice (280km) DNF
107 32 Wojciech Zając 05. DPK Jarkowice (280km) DNF
108 128 Krzysztof Karpińczyk 05. DPK Jarkowice (280km) DNF
109 36 Krzysztof Lipczyński 04. PK Kaczorów (239km) DNF
110 134 Błażej Urbaniak 04. PK Kaczorów (239km) DNF
111 155 Michał Szeląg 03. PK Dąbrowa B. (155km) DNF
112 160 Mariusz Truszkiewicz 03. PK Dąbrowa B. (155km) DNF
113 31 Jakub Sałaciński 01. Start (00km) DNS
114 51 Robert Skica 01. Start (00km) DNS
115 58 Mariusz Zawicki 01. Start (00km) DNS
116 157 Marek Sawicki 01. Start (00km) DNS