Formularze zgłoszeniowe na Tour de Dolny Śląsk - otwarte

Formularze TdDS 500

Z Nowym Rokiem...

Aby był zwycięski na trasach Pięknego Zachodu i Tour de Dolny Śląsk...

Żadna inna rzecz nie da Ci tyle wolności co pasja. Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo i bądź wierny swojej pasji, bo ona nigdy Ciebie nie zawiedzie tak jak mogą zrobić to ludzie... a życie jest jak jazda na rowerze.

Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać – powiedział Albert Einstein, należy się zastanowić czy bardziej chodziło mu o konieczność bycia w ruchu, czy o zachowanie równowagi. Pewnie o jedno i drugie, ale płynie z tego prosty wniosek:

Żeby być zadowolonym ze swojego życia, warto się rozwijać, szukać nowych wyzwań i pomysłów, odważnie szukać nowej drogi, po której można pójść.

Bo tylko wtedy, kiedy aktywnie szuka się swojego przeznaczenia, ono zaczyna szukać Ciebie – a w chwili gdy się spotkacie, następuje poczucie pełnej równowagi...

Przegrać i być pokonanym to nie to samo. Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle. Pokonanymi są Ci, którzy nawet nie spróbowali walczyć.

Spróbować i zmierzyć się z porażką to nie powód do wstydu. Taka porażka może być trampoliną do nowych zwycięstw.

I trafne jest także to określenie: nigdy nie ma porażek ani zwycięstw ostatecznych, bo dzisiejsza porażka może być jutrzejszym zwycięstwem.

Czasem przegrywasz, innym razem wygrywasz. Nieważne - liczy się walka o osiągnięcie tego, czego pragniesz. Tak więc powiedzmy, że przyjemność to wszystko, co robisz z entuzjazmem: może być w tym ból i cierpienie, ale to nie przekreśla tej podstawowej przyjemności, że wiesz, iż walczysz o to co kochasz... i żeby móc w końcu powiedzieć:

Z radością żyłem, z radością umieram, szczęśliwy schodzę do mogiły...